Concorde Navigation System Forum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. november 19. - 13:25:45

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
SMF - Frissen telepítve!
1677 Hozzászólás 138 Témában írta 793 Felhasználó
Legújabb tag: vazze
* Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
+  Concorde Navigation System Forum
|-+  CNS PNA
| |-+  CNS Aero
| | |-+  érintőképernyő + igo install
« előző következő »
Oldalak: [1] Nyomtatás
Szerző Téma: érintőképernyő + igo install  (Megtekintve 6156 alkalommal)
bigzoo
Újonc
*

Profil megtekintése
« Dátum: 2009. március 26. - 10:55:45 »

Hello Mindenkinek,

Egy barátom által a kezembe került egy CNS Aero. Aminek megőrült az érintőképernyője, és gyakorlatilag használhatatlan volt. Kb mintha fél képernyőt lecsúszott volna az érzékelője. így az alsó ikonokat csak nagy rábeszélés árán lehetett elérni, már ha sikerült. Ezután nagy nehezen újra kalibráltam a ceruzát. Néhány napig működött. Aztán egy bekapcsolásnál megint ugyanaz volt. Sikerült megint újra kalibrálni...

1 kérdés: Orvosolható valahogy ez a probléma?

Egy jóindulatú barát letörölte a kártyáról az előre telepített Igot és rámásolt valamit, de természetesen nem működik.

2 kérdés: Hogyan kell telepíteni a navigációs progit? Windows alatt elindítom a telepítést? (Windows-ba már sikerül belépni) (Nekem HP Ipaq-m van, ahol ez nem okozott problémát, de ilyen kütyüvel még nem volt dolgom)

Előre is köszi mindenkinek!
Naplózva
cnsadmin
Adminisztrátor
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #1 Dátum: 2009. március 26. - 19:04:05 »

Hello Mindenkinek,

Egy barátom által a kezembe került egy CNS Aero. Aminek megőrült az érintőképernyője, és gyakorlatilag használhatatlan volt. Kb mintha fél képernyőt lecsúszott volna az érzékelője. így az alsó ikonokat csak nagy rábeszélés árán lehetett elérni, már ha sikerült. Ezután nagy nehezen újra kalibráltam a ceruzát. Néhány napig működött. Aztán egy bekapcsolásnál megint ugyanaz volt. Sikerült megint újra kalibrálni...

1 kérdés: Orvosolható valahogy ez a probléma?

Egy jóindulatú barát letörölte a kártyáról az előre telepített Igot és rámásolt valamit, de természetesen nem működik.

2 kérdés: Hogyan kell telepíteni a navigációs progit? Windows alatt elindítom a telepítést? (Windows-ba már sikerül belépni) (Nekem HP Ipaq-m van, ahol ez nem okozott problémát, de ilyen kütyüvel még nem volt dolgom)

Előre is köszi mindenkinek!

Az LCD kijelző elkalibrálást a szervizünknek meg kéne nézni mert ez nem normális dolog.

Egyéb kérdésekre pedig itt a válasz Vigyorog
http://cns.co.hu/forum/index.php?topic=35.0
Naplózva
Oldalak: [1] Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: