Concorde Navigation System Forum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. november 19. - 13:26:40

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
SMF - Frissen telepítve!
1677 Hozzászólás 138 Témában írta 793 Felhasználó
Legújabb tag: vazze
* Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
+  Concorde Navigation System Forum
|-+  CNS PNA
| |-+  CNS Silver
| | |-+  fagyi van
« előző következő »
Oldalak: [1] Nyomtatás
Szerző Téma: fagyi van  (Megtekintve 5332 alkalommal)
whatthisno
Újonc
*

Profil megtekintése
« Dátum: 2008. december 15. - 23:22:09 »

Üdv!
1. Olyan problémám van a fenti készülékkel, hogy 1-1,5 óra autós GPS használat után a készülék újraindítja magát (megjelenik egy  műholdas kép).
Kikapcs - Bekapcs, majd indítom az IGO-t, betölti majd rögtön megint reset, és többször egymás után. 1 óra pihentetés után megint működik - azután megint hibajelenség.

2. A készülék egyik menüpontjában, van egy olyan beállítás hogy időzóna. Ha erre rámegyek lefagy.

Mi lehet az oka?
thx

Naplózva
cnspna
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #1 Dátum: 2008. december 16. - 10:48:55 »

1. Olyan problémám van a fenti készülékkel, hogy 1-1,5 óra autós GPS használat után a készülék újraindítja magát (megjelenik egy  műholdas kép).
Kikapcs - Bekapcs, majd indítom az IGO-t, betölti majd rögtön megint reset, és többször egymás után. 1 óra pihentetés után megint működik - azután megint hibajelenség.
2. A készülék egyik menüpontjában, van egy olyan beállítás hogy időzóna. Ha erre rámegyek lefagy.

Ezt a készüléket mindenképp meg kéne néznünk szervízben!
Naplózva

cns
whatthisno
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2008. december 16. - 20:06:56 »

o.k. Köszönöm a gyors választ. Beküldtem postán a daróci úti központba.
Remélem sikerrel javítják.
Naplózva
cnspna
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2008. december 18. - 16:45:57 »

o.k. Köszönöm a gyors választ. Beküldtem postán a daróci úti központba.
Remélem sikerrel javítják.

Rajta vagyunk minden egyes bejelentett hibán, és amint bejön valóban gyorsan javítjuk.
Naplózva

cns
Glare68
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2011. október 28. - 21:16:31 »

Sziasztok!
Van egy kis problémám a "vassal". (sok évig jól működött, majd egyszer csak elszállt a rendszer)
- A bekapcsolás után a hatgombos menünél nem lép tovább. A képernyő érintésnél "pittyen", az óra is beállítódik minden softreset után, ergo a háttérben dolgozik a kicsi. Végigfuttattam a romfrissítést (66.JX.C5.3.8.2 gyári rommal) rendben végigment de a hiba továbbra is fenn áll.
Valaki azt mondta, hogy az érintő ment taccsra, mert attól, hogy hangot ad, még nem biztos, hogy működik. Nosza kicseréltem gyorsan az éintőt, de azon kívül, hogy érzékenyebb lett (kis érintésre is pittyeg), még mindig nem lép tovább.
- Arra gondoltam, hogy a WinCE alapprogramnál van valami bibi. Csak hát ez a típus csak a memóriakártyát teszi hozzáférhetővé a PC számára. A totalcommander látja a mindkét meghajtót ( belső meghajtó:f a memóriakártya :g) csak éppen nem tudja megnyitni az f-et.
- tudtok valami tippet, hogy hogyan férhetek hozzá a belső meghajtóhoz, vagy esetleg hogyan tudnám frissíteni (javítani) a WinCE Core 5.0-át.
Mivel a motoromon ehhez a típushoz van vízmentes tartó, és kiegészítők, nem igazán akarok új gépet venni (a kiegészítők horror áron vannak).
- Vagy esetleg egy laza mozdulattal csapjam a falhoz az egészet, vegyek valami olcsó gagyi kínai cuccot ( mondjuk a Jozsón 10 ezerért a legújjabb ÁJGÓ-val és legfrissebb térképekkel) , amit össze-vissza lehet buherálni, és a tartozékok is olcsók hozzá, meg Chang bácsi örökös háttértámogatást biztosít rá a Warezos supporton). És vonjam le a konzekvenciát: Soha többé nem vegyek CNS fo.... talicskát  és sűrűn ajánljam másnak is, hogy ne tegye.

Azt ne javasoljátok, hogy forduljak a Concorde-hoz, mert kétszer is megtettem email-ben, de magasról sz....nak a régi ügyfelek régi gépeire, mert válaszra sem méltattak.

Remélem olvassa még valaki ezt az eléggé halott topicot és van megoldás a problémára ( a falhozcsapáson kívül).

Köszi: Glare
Naplózva
Oldalak: [1] Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: