Concorde Navigation System Forum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. szeptember 19. - 16:31:56

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
SMF - Frissen telepítve!
1677 Hozzászólás 138 Témában írta 793 Felhasználó
Legújabb tag: vazze
* Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
+  Concorde Navigation System Forum
|-+  CNS PNA
| |-+  CNS Titan
| | |-+  Tartozék és minden egyéb
« előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] Nyomtatás
Szerző Téma: Tartozék és minden egyéb  (Megtekintve 19875 alkalommal)
Tigger007
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #45 Dátum: 2009. március 15. - 13:25:31 »

Kedves cnsadmin,

ha visszaolvasod első hozzászólásomat, akkor kiderülhet számodra, hogy én nem eleve warez céllal vettem csak a kütyüt, ugyanakkor miután felvilágosítottál, megértettem, hogy egy másik géphez vásárolt szoftver nem használható legálisan másik gépen!
tehát, adott volt eredeti célom, hogy egy új készüléket vásároljak, ami TMC képes és jó ár-értékaránnyal rendelkezik, ezért vettem meg a Titant szoftver nélkül
ezek után kiderül, hogy utólag már nem vásárolhatok szoftvert (CNS MAP8) a gépemhez, mert csak egyben lehet megvenni a kettőt,
ugyanakkor egyéb szoftverekkel (2 ujjamon meg tudom számolni ugye ezeket) meg csak navigálni fog tudni a gép, de TMC nem fog működni!
s ha nem haragszik meg a világ, nem kezdek el ész nélkül megvásárolni minden egyéb, márkafgtlen szoftvert, hogy majd fórumokban kapott válaszokból jöjjek rá, ismét ráb..tam, mert még mindig nem megy a TMC
(
ezért a pénzért - ugyan kisebb képernyővel és eltérő funkciókkal - pont lehet venni már szoftverrel együtt (!) TMC képes egyéb márkás kütyüt

én csak megoldást szeretnék a problémára, mert egyébként senki sem mondta nekem a vásárláskor, hogy
cns map8 nélküli vásárlással, alternatív szoftverrel nem fog menni a TMC! (ez a gisrussia, meg navitel navigator egy kalap kakát sem ér, utóbbival pll gombát lehet keresni a turistautakon, de nem forgalom-előrejelzést a Margit hídon!)
tehát, értelmezésem szerint valahol a forgalmazó felelőssége is, (de leginkább üzleti érdeke!), hogy teljes körű felvilágosítást kapjon a vásárló arról, hogy a saját szoftver nélküli vásárlás mit jelent
ha pedig elkezdenétek forgalmazni a szoftvert külön is, talán még bevétel is lenne belőle...
azt fogom tenni, hogy beballagok a speedshop-ba és megkérem őket, próbáljuk ki a készülékemen a SygicDrive-ot,
hogy működik-e vele a TMC és csak azután veszem meg
ha nem, jelentkezem újra a megoldásért (a forgalmazó adott egy számot a generálimportőrhöz, de ha jól sejtem, ezek ti vagytok)
azt nem tudom elfogadni, hogy kiadtam ennyi pénzt egy használhatatlan funkcióért!
s végül:
>"illegális témában nem áll módunkban segíteni."
semmi gond, visszaadom a legálisan használhatatlan készüléket, én meg visszakapom a pénzem és kész
üdv,
Naplózva
cnsadmin
Adminisztrátor
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: 2009. március 16. - 09:41:14 »

ha visszaolvasod első hozzászólásomat, akkor kiderülhet számodra, hogy én nem eleve warez céllal vettem csak a kütyüt, ugyanakkor miután felvilágosítottál, megértettem, hogy egy másik géphez vásárolt szoftver nem használható legálisan másik gépen!
tehát, adott volt eredeti célom, hogy egy új készüléket vásároljak, ami TMC képes és jó ár-értékaránnyal rendelkezik, ezért vettem meg a Titant szoftver nélkül
ezek után kiderül, hogy utólag már nem vásárolhatok szoftvert (CNS MAP8) a gépemhez, mert csak egyben lehet megvenni a kettőt,
ugyanakkor egyéb szoftverekkel (2 ujjamon meg tudom számolni ugye ezeket) meg csak navigálni fog tudni a gép, de TMC nem fog működni!
s ha nem haragszik meg a világ, nem kezdek el ész nélkül megvásárolni minden egyéb, márkafgtlen szoftvert, hogy majd fórumokban kapott válaszokból jöjjek rá, ismét ráb..tam, mert még mindig nem megy a TMC

A magunk módján mint a készülék forgalmazója igyekszünk minden szükséges információt megadni nagykereskedőinknek, viszonteladóinknak.
A jelenlegi hazai piacon a bevett szokás, hogy az igó klónok csak oem változatban kerülnek a készülékhez és nem utólag megvásárolhatóan.
Erről nem mi tehetünk

Idézet
én csak megoldást szeretnék a problémára, mert egyébként senki sem mondta nekem a vásárláskor, hogy
cns map8 nélküli vásárlással, alternatív szoftverrel nem fog menni a TMC! (ez a gisrussia, meg navitel navigator egy kalap kakát sem ér, utóbbival pll gombát lehet keresni a turistautakon, de nem forgalom-előrejelzést a Margit hídon!)
tehát, értelmezésem szerint valahol a forgalmazó felelőssége is, (de leginkább üzleti érdeke!), hogy teljes körű felvilágosítást kapjon a vásárló arról, hogy a saját szoftver nélküli vásárlás mit jelent
Mint írtam elöbb a magunk módján mindent megteszünk a korrekt tájékoztatás érdekében a viszonteladóinknak, úgy látszik mégsem fordítunk kellő energiát erre, vagy a viszonteladóinknak hiába mondjuk el ezeket nem figyelnek rá, vagy nem tartják fontosnak.
Megszívlelendő mindkét változat a magunk részéről, próbálunk is tenni ellene.

Idézet
azt fogom tenni, hogy beballagok a speedshop-ba és megkérem őket, próbáljuk ki a készülékemen a SygicDrive-ot,
hogy működik-e vele a TMC és csak azután veszem meg
Azért arra figyelj a bosszúságok elkerülése érdekében, hogy jelenleg a Sygic-ből is van vagy háromféle változat a piacon Kacsint

Naplózva
Tigger007
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #47 Dátum: 2009. március 17. - 23:19:24 »

volnál szíves elárulni, hogy melyik sygic verzió kezeli a TMC-t?
csak mert a speedshop-os nem (megkérdeztem a boltot)   
Sygic Drive 7.6
« Utoljára szerkesztve: 2009. március 17. - 23:21:23 írta Tigger007 » Naplózva
cnspna
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #48 Dátum: 2009. március 18. - 08:41:14 »

volnál szíves elárulni, hogy melyik sygic verzió kezeli a TMC-t?
csak mert a speedshop-os nem (megkérdeztem a boltot)   
Sygic Drive 7.6

Péládul a 32-es hozzászólásomban leírt Kacsint
http://cns.co.hu/forum/index.php?topic=65.msg630#msg630
Naplózva

cns
Oldalak: 1 2 3 [4] Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: