Concorde Navigation System Forum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. november 19. - 13:34:56

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
SMF - Frissen telepítve!
1677 Hozzászólás 138 Témában írta 793 Felhasználó
Legújabb tag: vazze
* Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
+  Concorde Navigation System Forum
|-+  CNS PNA
| |-+  CNS Luna
| | |-+  need help plees
« előző következő »
Oldalak: [1] Nyomtatás
Szerző Téma: need help plees  (Megtekintve 7265 alkalommal)
grgule
Újonc
*

Profil megtekintése
« Dátum: 2008. július 03. - 17:31:47 »

hi i need rom files for cns luna pls,i have crashed my own
Naplózva
cnspna
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #1 Dátum: 2008. július 06. - 07:10:18 »

What is your serial nr. and what is your current rom version?
Naplózva

cns
grgule
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2008. július 07. - 17:28:55 »

What is your serial nr. and what is your current rom version?

ROM Version 17P.GX.4.T.4.11.10
soft version V2.0.0.11.10
ID:2DBC617D000000BD
Naplózva
Ayrton
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2008. július 30. - 11:57:39 »

Vettem egy CNS Lunát, ami mindössze 2 órát bír akkuról egy egyszerű szimuláció futtatásakor (gyenge fényerővel). Mik a tapasztalataitok ez normális?
Naplózva
cnsadmin
Adminisztrátor
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2008. július 30. - 18:36:05 »

Vettem egy CNS Lunát, ami mindössze 2 órát bír akkuról egy egyszerű szimuláció futtatásakor (gyenge fényerővel). Mik a tapasztalataitok ez normális?

A kézikönyvnem is leírtuk, hogy az akku üzemidejét nagymértékben befolyásolja a felhasználás módja. Itt most nemcsak arra gondolok, hogy közepes fényerő hanem pl a gps vevő működése is.

Ez az akku mennyi idős?  Ha új készülék az nem mérvadó annak egy pár teljes töltés és lemerülés kell.
Tudom Li Ion akku de a tapasztalat akkor is mást mutat.
új mondjuk úgy friss akku esetében ez a 2 óra az átlagtól egy kicsit kevesebb de ez nem jelentős.
Naplózva
Lazarevics
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2008. október 21. - 10:00:28 »

Sziasztok,

Mennyire megbízható ez a LUNA?

Mert nekem egyet már cseréltetek egy zsír újra, (be sem kapcsolt) abszolute korrekt módon kaptam egy új készüléket. A cserélt darabban  a gps vevő halt meg, Hamburg előtt ( a célom előtt) mikor a legnagyobb szükségem volt rá, egyszercsak bemondta: a gps vétel megszűnt. Ésazóta sem jött vissza   Nem találja a gps vevőt. Volt hideg-meleg start, amit csak el tudtam követni vele.

Ha ez ilyen készülék, inkább ráfizetnék és egy használhatóbb készüléket vennék. 2x szivatott már meg, nem sok bizodalmam van benne. Egyszerre általában 2-4000 km-t megyek, és nincs időm szórakozni azzal hogy mikor döglik be a készülék. Ráadásul hozzátok, a szervízhez sem nagyon tudok elmenni, mivel ált. késő este indulok, és éjszaka szoktam visszaérkezni. Debreceni lévén az pedig nem cikk hogy felutazgassak BP-re, mert így hamar többe kerül az üzemanyag költségem (az időmről nem beszélve) mint amennyibe az egész készülék került...
Naplózva
cnspna
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2008. október 22. - 14:14:00 »

Mennyire megbízható ez a LUNA?

Mert nekem egyet már cseréltetek egy zsír újra, (be sem kapcsolt) abszolute korrekt módon kaptam egy új készüléket. A cserélt darabban  a gps vevő halt meg, Hamburg előtt ( a célom előtt) mikor a legnagyobb szükségem volt rá, egyszercsak bemondta: a gps vétel megszűnt. Ésazóta sem jött vissza   Nem találja a gps vevőt. Volt hideg-meleg start, amit csak el tudtam követni vele.

A luna stabil megbízható készüléknek mondható, azt hiszem hogy ami itt ebben a példában történt arra csak az a hasonló eset amikor egy repülőgépre ketten is bombát visznek fel. Kacsint
Ilyen fajta hibaeset amelyek leírásra kerültek valóban nem jellemző.
Naplózva

cns
Oldalak: [1] Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: