Concorde Navigation System Forum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. november 19. - 13:34:39

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
SMF - Frissen telepítve!
1677 Hozzászólás 138 Témában írta 793 Felhasználó
Legújabb tag: vazze
* Főoldal Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció
+  Concorde Navigation System Forum
|-+  CNS PNA
| |-+  CNS Truck
| | |-+  CNS Truck problémák és azok megoldásai.
« előző következő »
Oldalak: [1] Nyomtatás
Szerző Téma: CNS Truck problémák és azok megoldásai.  (Megtekintve 9916 alkalommal)
nemtudomki62
Újonc
*

Profil megtekintése
« Dátum: 2012. szeptember 15. - 15:29:17 »

Üdvözlök minden tisztelt fórumozót.A truck pna-ról igaziból még nem tudunk semmit.Nekem a gondom a kevés háttérvilágítás.Erre keresnék nem mechanikus orvoslást,akár külső software-es megoldással is.      Esetleg Rom frisístés,?He
Naplózva
cnsadmin
Adminisztrátor
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #1 Dátum: 2012. szeptember 18. - 07:22:37 »

Üdvözlök minden tisztelt fórumozót.A truck pna-ról igaziból még nem tudunk semmit.Nekem a gondom a kevés háttérvilágítás.Erre keresnék nem mechanikus orvoslást,akár külső software-es megoldással is.      Esetleg Rom frisístés,?He

A truck készülékben egy megnövelt háttérvilágítású új LCD került.
Ez a pet-es kijelzőkhöz képest( mint pl: globe HD vagy cns stylus xxl) kb 25%-kal jobb "fényerőt" eredményez.

Adott készüléket természetesen be tudjuk vizsgálni, ha nem megfelelő javítunk, de az áltaunk átlagosnak mondott fényerőn se szoftveres se hardveresen nem tudunk változtatni ( illetve de sharp LCD használatával de az meg a navi árát növelné harmadával!!!)
Naplózva
VZotya
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2012. október 18. - 17:29:09 »

Nemrég vettem egy CNS Truck típusú készüléket.Kiválóan használható kamionban,mert a szélvédő miatt elég messze esik,jól jön az óriás képernyő.
A problémám,hogy az FM transzmitter nem működik rajta.Hiába kapcsolom be,sem navigálás közben,sem filmnézéskor nem találja meg a rádió,pedig más FM transzmittert megtalált,amúgy pedig több autóban és kamionban is kipróbáltam.Annak rendje és módja szerint ha bekapcsolom rajta az FM transzmittert,a készülék hangja nem szól,tehát elvileg mindent jól csinálok.Van ennek valami trükkje?Köszönöm előre is!
Naplózva
DM43
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2012. október 19. - 16:40:27 »

Idézet a felhasználói kézikönyvből:
"Az FM transzmitter maximális működéséhez a készüléknek töltőn kell lennie, mert ezt használja a készülék antennának."
Ha így sem szól, akkor szerintem irány a szerviz!
Naplózva

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/
CNS Globe HDnet, Wayteq x920BT
ZTE Blade, Huawei Ideos S7 Slim
mcbobo
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2012. november 12. - 08:30:25 »

Cns Truck eltüntek a hátterek és pityeg az érintéskor ha be van pipálva ha ki van pipálva, gyári romot honnét lehet letőlteni, gondolom ez megoldaná a problémákat!?
Naplózva
VZotya
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2012. november 27. - 08:35:07 »

Köszönöm szépen,így már működik.Mivel USBről is tölthető és a céges fedélzeti számítógépnek van USB bemenete,nem is a szivargyújtós töltőjét használtam,hanem egy rövid MiniUSB-USB kábelt,azzal nem ment az FM Transzmitter.Beledugtam a rendes szivargyujtós töltőt,lám,azonnal lett "rádióadás".Mégegyszer köszi!
Naplózva
plessaelek69
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2012. december 25. - 15:31:12 »

Sziasztok !

Wince felületet hogy tudnám előhívni cns truck on. ?
« Utoljára szerkesztve: 2013. január 05. - 03:53:33 írta plessaelek69 » Naplózva
vasasi3
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2012. december 25. - 18:24:26 »

Üdvözlök mindekit.

Először is Békés Boldog Karácsonyt kívánok.
Szeretnék érdeklődni. hogy van e már CNS truck-hoz rom frissítés?
Naplózva
plessaelek69
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2013. február 20. - 08:40:06 »

Üdv mindenkinek

Beteg a cns truck-om,pedig volt gar.szervizbe.Nem reagál rendesen az érintésre (döfésre se)a zoomolásról nem is beszélek(képregény).Mit lehet tenni ?
Naplózva
cnsadmin
Adminisztrátor
Törzstag

Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: 2013. február 27. - 08:35:28 »

Beteg a cns truck-om,pedig volt gar.szervizbe.Nem reagál rendesen az érintésre (döfésre se)a zoomolásról nem is beszélek(képregény).Mit lehet tenni ?

Ha volt benn nálunk ez a készülék akkor ennek munkalapon nyoma van.
Javaslom hogy ezzel ismét a szervizben a kollégákat fellekersni!

A zoozmolást nem igazán értem ugyanis ez a kijelző NEM multi-touch-os tehát eztalapból nem lehetséges!!!
Naplózva
plessaelek69
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2013. március 07. - 19:00:33 »

Üdv mindenkinek

A térkép nagyításra - kicsinyítésre gondoltam . Sygic truck al majdnem tökéletesen működik l, de a többi programmal sok a hiba pl 3mm arrébb  kell rá ütni a képernyőre hogy a célra mutasson a háromszög , ugrál a térkép érintéskor  stb  az a helyzet hogy ugyanezekkel a problémákkal küldtem fel vidékről gar szervizbe (ja és első perctől ezt csinálta,csak nem volt időm vissza vinni a boltba ) és egy rom frissítés csináltak rajta .Na ezt én is megcsináltam rajta utána még 1x ,de semmi változás. Szóval egy kicsit berágtam , még szerencse a S.Truck ért vettem. üdv mindenkinek
Naplózva
plessaelek69
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: 2013. június 25. - 15:59:28 »

üdv

Megoldódott  a problémám, kicserélték egy újra.

Naplózva
plessaelek69
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2014. március 15. - 14:09:40 »

Jó napot

A ZOOM a navigációs szöveg környezetbe az Angol nyelvbe térkép kicsinyítést v. nagyítást jelent. Fentebb lévő hozzá szólásba nem volt érthető.
Naplózva
Oldalak: [1] Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: